Aktualności

5 Kwietnia 2022

28 Marca mieliśmy przyjemność zaprezentować na antenie TVP teatr telewizji pt. „Romeo i Julia” w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz z muzyką Radosława Łuki oraz dźwiękiem Aleksandry Pająk. Jest to uwspółcześniony obraz miłości najsłynniejszych kochanków z Verony. Dla chętnych film jest już dostępny na platformie VOD teatru TV tutaj.
Polecamy Waszej uwadze również program „Złoto Bałtyku” z udźwiękowieniem Jacka Pająka na antenie History w każdy wtorek o 21.00, oraz serial „Mecenas Porada” – udźwiękowienie Aleksandry Pająk – na antenie Polsatu w każdą środę o 20.05 – odcinek 6 już jutro!

16 Marca 2022

Kolejne wspaniałe wieści! Dwa filmy z naszym udziałem znalazły się w gronie wyróżnionych nominacją do nagrody Orła za dźwięk, przyznawanej przez Polską Akademię Filmową. Wyróżnione między innymi zostały:
Zupa nic (dźwięk Leszek Freund, efekty boczne i atmosfery Jacek Pająk, Aleksandra Pająk)
Śmierć Zygielbojma (dźwięk Marek Wronko i Krzysztof Jastrząb, montaż dialogów Aleksandra Pająk)
Gratulujemy wszystkim nominowanym i trzymamy kciuki!

12 Listopada 2021

Dobre wieści!
Jak zostać gwiazdą” jest od 10 listopada w zasięgu wszystkich posiadaczy konta Netflix i już w pierwszych dniach wylądowała na pierwszym miejscu „top 10” polskiej wersji serwisu. Ponadto już od pewnego czasu w player.pl można zobaczyć „Recepturę” – serial premium dla TVN z Zosią Wichłacz i Cezarym Żakiem. Uwielbiamy!
To nie koniec, bo na Polsat Box Go dostępne są kolejne seriale: „Mecenas Porada” i „Cień” – oba w naszym udźwiękowieniu.
W ostatnich miesiącach również mieliśmy przyjemność oklaskiwać premierę kolejnego naszego filmu: „Synthol” w reżyserii Piotra Trojana (udźwiękowienie Jacek Pająk) i „Śmierć Zygielbojma” (montaż dialogów Aleksandra Pająk). Polecamy, w Gdyni się podobało 😉

18 Listopada 2020

Kolejna animacja udźwiękowiona przez Jacka Pająka, wyprodukowana przez Zespół Wespół. Opowiadamy tym razem trochę o wolności, trochę o kobietach a przede wszystkim o walce o lepsze jutro. Polecamy!

Podwójnie wolne, reż. Łukasz Izert

4 Listopada 2020

Piszą o nas. „I to dobrze!!”

„Nie wierzę. #JakZostaćGwiazdą to dwa cudy w jednym: to solidny polski Crowd-Pleaser (zdarza się rzadko) i rodzimy film z dobrze zrobionym dźwiękiem (to praktycznie się nie zdarza).
Serio, nieironicznie mi się podobało. Więcej jak zawsze w recenzji.
Dystrybutor: Kino Świat
Jasiek Bryg
https://popkulturaelitarna.wordpress.com/…/recenzja…/

W recenzji czytamy m.in.:

„Tak, piję do dźwięku w polskim kinie. Przy Jak zostać gwiazdą trudno narzekać na niesłyszalność dialogów, a nawet powiedziałbym, że miałem uczucie na wzór dźwiękowej „doliny niesamowitości” (uncanny valley), bo te dialogi słychać aż za dobrze, ale to pewnie efekt tego, że jestem nieprzyzwyczajony do dobrze zrobionego dźwięku w polskich filmach i dawno się pogodziłem, że on już nigdy nie będzie dobry. A JEDNAK SIĘ DA.”
Bardzo się cieszymy że słychać, obiecujemy że będzie tak coraz częściej!
Dodam jedynie dla porządku. Jak zostać gwiazdą, dźwięk: Jacek Pająk, montaż dialogów: Aleksandra Pająk

2 Listopada 2020

Razem z Michałem Mrozem zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu. Oto animacja o Mieczysławie Bekkerze, zrealizowana w ramach „Kultury w sieci”. Wraz z Olą mieliśmy frajdę w przygotowaniu udźwiękowienia do tego ośmiominutowego filmiku. Dzięki Michał Mróz za niesamowicie inspirującą dźwiękowo historię!

Pojazd marzenie. Reż. Michał Mróz, udźwiękowienie Jacek i Aleksandra Pająk